Verliefd

Ze leek te zweven, helemaal vol was ze van de man die ze ontmoet had. Dit was HET! Ze zou kunnen zingen van vreugde, nee, ze wist het zeker, zelfs na pas één ontmoeting. Zoals hij haar welterusten had gezegd aan het eind van de avond, nee, dit was het.
‘Moet je er al wel zo in opgaan?’ vroeg een vriendin. Maar die wist natuurlijk niet hoe diep en bijzonder de band met deze man voelde.
Nee, ze wist het zeker en voelde dankbaarheid voor dit grote geluk. Het wachten was op de volgende afspraak, heerlijk!
Na drie dagen belde hij eindelijk.
‘Hallo, lieverd’, zei ze.
‘Uhm ja, ik wil je even zeggen dat ik afzie van verder contact, het voelt gewoon niet goed.’
‘Oké’, zei ze en hing verbijsterd op.

Terras Terreur

De verhalen
De vrouw komt op moeilijke hakken, samen met haar man, richting het kleine Franse terras waar wij ook zitten. Ze…
Lees meer

Een idylle

De verhalen
Ik word gebeld, het is Pleuni. Het telefoontje verbaast me want ze woont tegenwoordig ver weg, zo ver, dat bellen…
Lees meer

Marga de Waard

Op luchtige toon schrijf ik korte verhalen over universele onderwerpen als liefde, vergankelijkheid en het menselijk tekort. De verhalen zijn soms melancholisch, soms hilarisch, vaak herkenbaar maar altijd relativerend.